Ogrodowe rewolucje: jak urządzić duży taras?

Kto z nas nie marzy o przestronnym, dużym tarasie wyposażonym w luksusowe, wygodne meble? Nie ulega wątpliwościom, że taras o sporej powierzchni jest dużym atutem budynku. Dzisiaj zastanowimy się, jak urządzić duży taras, aby stworzyć atrakcyjną i funkcjonalną strefę odpoczynku dla całej rodziny.

Meble modułowe, czyli jak urządzić duży taras

meble-ogrodowe meble-ogrodowe-asti-royal meble-ogrodowe-filip-ii meble-ogrodowe-leonardo

Zastanawiasz się, jak urządzić duży taras w salonowym stylu? Doskonałą alternatywą dla klasycznych mebli będą technorattanowe narożniki o modułowej budowie. Wysokiej jakości meble wnoszą do ogrodu szyk i luksus. Miękkie, niezwykle wygodne narożniki składające się z lekkich komponentów możesz dostosowywać do chwilowych potrzeb i nastroju. Kupując jeden mebel, zyskujesz uniwersalne wyposażenie na każdą okazję.

Zewnętrzna jadalnia

meble-ogrodowe-rondo meble-ogrodowe-asti- meble-ogrodowe-rapallo meble-ogrodowe-rondo

Duży taras możesz łatwo przekształcić w tętniącą życiem jadalnię. Zaaranżować funkcjonalne miejsce rodzinnych i towarzyskich spotkań pomoże Ci komplet składające się z dużych stołów oraz krzeseł. Ciekawe rozwiązania proponuje sklep Garden Space. Zestawy z linii RAPALLO, TOLEDO albo NIMES ugoszczą nawet liczną grupę przyjaciół. Ciekawą alternatywą dla standardowych stołów są metalowe modele z rozkładanym blatem. Idealnym dopełnieniem słonecznej jadalni będzie innowacyjny, wolnostojący grill gazowy.

Kropka nad „i” – dodatki

meble-ogrodowe-coria-ii meble-ogrodowe-lugo zestaw-ogrodowy-grado zestaw-ogrodowy-grado

Kiedy patrzysz na swój taras wyposażony w luksusowe meble, czujesz pewien niedosyt? Pamiętaj, że ważnym etapem urządzania zewnętrznej strefy jest wybór dodatków. Przestronny taras nie będzie wydawał się pusty, jeśli wzbogacisz go o stylowe dodatki w formie wysokich lampionów z rattanu, lampek solarnych, donic wypełnionych ulubionymi kwiatami. W klimat nowoczesnych tarasów idealnie wpiszą się minimalistyczne paleniska gazowe.

About Stefania Zielinska

Check Also

Grill gazowy – warto?

Dla znacznej części z nas esencją lata są spotkania z przyjaciółmi i rodziną  w ogrodzie. …