Technorattan mile widziany w każdym ogrodzie

Podstawowym wyposażeniem każdego ogrodu są meble. To właśnie one zapewniają komfort podczas odpoczynku na świeżym powietrzu, dodają aranżacji wyrazistości i zwiększają funkcjonalność ogrodu. Wśród ogromu kompletów dostępnych w sklepach szczególnie dużą popularnością cieszą się meble  z technorattanu. Czym zaskarbiły sobie tak wielką przychylność właścicieli nowoczesnych ogrodów? Sprawdź!

Natura w nowoczesnym wydaniu

meble-ogrodowe-leonardo

Technorattan jest syntetycznym materiałem łączącym w sobie wytrzymałość innowacyjnych tworzyw sztucznych z naturalnym, ciepłym wykończeniem mebli wyplatanych z egzotycznego rattanu. Lekkie, dostępne w wielu kolorach meble celująco zdają egzamin w wymagającym, zewnętrznym środowisku. Stylowe krzesła, kanapy czy stoły są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Mróz, wysoka temperatura, promieniowanie UV i opady nie są w stanie negatywnie wpłynąć na ich wygląd. Co więcej, sztuczne „pędy” nie wymagają szczególnej troski o ich strukturę i mogą spędzić całą zimę na zewnątrz.

Ekologia

meble-ogrodowe-filip-ii

Wymieniając walory mebli z technorattanu, nie sposób nie wspomnieć o ich neutralności dla środowiska naturalnego.  Wysokiej jakości technorattan cechuje się nieprzeciętnie długą żywotnością (nawet do 20 lat). Po długim okresie użytkowania nadgryzione zębem czasu meble mogą zyskać drugie życie w procesie recyklingu.

Styl

meble-ogrodowe-rapallo

Meble z technorattanu są nie tylko trwałym i wygodnym wyposażeniem, ale również wysmakowaną ozdobą wnoszącą do ogrodu salonowy szyk. Kolekcje prezentowane w katalogach czołowych marek zachwycają swoją lekkością, elegancją, niebanalnymi projektami. Wśród technorattanowych mebli znajdziesz nie tylko krzesła i stoły, ale również ekskluzywne sofy i narożniki o modułowej budowie, designerskie huśtawki w formie otulających kokonów i luksusowe leżanki.

About Stefania Zielinska

Check Also

Meble z metalu – rozwiązania do nowoczesnego ogrodu

Ogrody otaczające nowo powstałe domy urządzane są z nie mniejszą dbałością niż wnętrza. Starannie wypielęgnowane …

https://bombchat.org/idealne-meble-ogrodowe-naroznik-na-taras/ anisabutt.com nasepismo.org