Grill gazowy – must have na nadchodzący sezon

Grillowanie na świeżym powietrzu bez wątpienia jest jedną z największych przyjemności, jakim kochamy oddawać się latem. Może warto w tym sezonie wreszcie wymienić przestarzałego grilla węglowego na nowoczesne urządzenie zasilane gazem? Sprawdź, jakie możliwości kryją w sobie grille gazowe i zaskocz swoją rodzinę!

Odkryj w sobie mistrza kuchni

Grillowanie bez gryzącego dymu i przypaleń? Brzmi kusząco! Dzięki innowacyjnym grillom gazowym możesz stworzyć w swoim ogrodzie w pełni wyposażoną, wygodną kuchnię. Czołowi producenci tego typu sprzętu (na przykład kanadyjska marka Napoleon) oferują zaawansowane urządzenia o rozbudowanych funkcjach. Na dużej, wielopalnikowej powierzchni roboczej możesz jednocześnie przygotowywać produkty wymagającej intensywnej i łagodnej obróbki – mięso, ryby, warzywa i owoce morza. Aby uruchomić grilla, wystarczy jedynie przekręcić odpowiednie pokrętło. W ten sam sposób możesz regulować wielkość płomienia. Poddawany obróbce pokarm nie ma bezpośredniego kontaktu z ogniem, co pozwala uniknąć przypaleń. Wśród najciekawszych modeli znajdziesz wielozadaniowe zabudowy składające się z powierzchni grillowej, blaty roboczego, szafek i szuflad, zlewozmywaka i małej lodówki. Co ważne, grille gazowe wyjątkowo łatwo utrzymać w nienagannej czystości.

grill-ogrodowy-gazowy grill-ogrodowy-gazowy grill-ogrodowy-gazowy grill-ogrodowy-gazowy

Grill gazowy zimą

Obawiasz się, że przechowywanie dużego, wolnostojącego urządzenia poza sezonem może okazać się dużym kłopotem? Nic bardziej mylnego! Wysokiej klasy grille gazowe z oferty czołowych producentów wykonane są z antykorozyjnego metalu o dużej odporności na czynniki zewnętrzne. Grill gazowy może bezpiecznie przezimować na tarasie. Jednak zanim na dobre pożegnasz lato, przykryj sprzęt nieprzemakalnym pokrowcem.

grill-ogrodowy-gazowy grill-ogrodowy-gazowy

About Stefania Zielinska

Check Also

Jak zadaszyć przydomowy taras?

Odpoczynek w cieniu na tarasie to doskonały sposób na letni relaks. Przydomowy taras bez trudu …

Kategorie