Kanapa ogrodowa – dobry wybór?

Architekci tworzący nowoczesne ogrody coraz częściej rezygnują ze standardowych kompletów ogrodowych składających się ze stołów i krzeseł na rzecz mebli, które jeszcze do niedawna zarezerwowane były dla zamkniętych pomieszczeń. Wyposażenie ogrodu w elegancki narożnik albo miękkie fotele może budzić pewne obawy. Czy otwarta przestrzeń jest dobrym miejscem dla tapicerowanych kompletów? Sprawdź!

Nowoczesny ogród – salon na świeżym powietrzu

Znaczna część osób rezygnuje z marzenia o stworzeniu pięknego, komfortowego saloniku ukrytego wśród bujnej zieleni z obawy o to, że meble szybko ulegną zniszczeniu. Faktem jest, że wyposażenie ogrodowe ma nieustanny kontakt z czynnikami, które mogą osłabiać jego strukturę. Jednak producenci idący z duchem czasu dbają o to, aby ich produkty skutecznie opierały się zmiennej pogodzie. Nowoczesne kanapy, fotele i narożniki wykonywane są z solidnych materiałów o zwiększonej odporności na wodę, promieniowanie UV, zanieczyszczenia. Technorattanowe albo aluminiowe stelaże uzupełniane są poduszkami i siedziskami z pianki tapicerskiej, która nie odkształca się pod wpływem nacisku. Pianka z kolei zabezpieczana jest poszwami z poliestru impregnowanego teflonem. Dodatkowa powłoka tworzy na tkaninie hydrofobową warstwę, która jest dla zanieczyszczeń i wody barierą nie do przebicia.

meble-ogrodowe-imola meble-ogrodowe-monza meble-ogrodowe-coria meble-ogrodowe-lugo

Garden Space – ogrodowe inspiracje

Szukasz stylowych, praktycznych i trwałych mebli ogrodowych? Inspiracje do stworzenia pięknego i komfortowego tarasu znajdziesz w katalogu Garden Space. Ceniona marka oferuje luksusowe narożniki, sofy i fotele, które będą ekskluzywną dekoracją przestrzeni oraz wygodnym i praktycznym wyposażeniem, które zachowa nienaganną formę przez wiele lat.

zestaw-ogrodowy-grado meble-ogrodowe-milano-ii meble-ogrodowe-leonardo meble-ogrodowe-leonardo

About Stefania Zielinska

Check Also

Jak zadaszyć przydomowy taras?

Odpoczynek w cieniu na tarasie to doskonały sposób na letni relaks. Przydomowy taras bez trudu …

Kategorie