Metalowa pergola ogrodowa niezbędna w nowoczesnym ogrodzie

Nowoczesny ogród powinien z jednej strony cieszyć oczy, a z drugiej zapewniać optymalne warunki do relaksu niezależnie od warunków pogodowych. Elementem mającym znacząco poprawić komfort wypoczynku na świeżym powietrzu jest zadaszenie. Markizy i drewniane pergole odchodzą do lamusa. W modnych przestrzeniach ich miejsce zajmują efektowne, solidne i praktyczne konstrukcje zbudowane z metalu.

MARANZA – ogród funkcjonalny w każdą pogodę

Stylowa pergola MARANZA harmonijnie wpisze się w wystrój przestrzeni urządzonej według najświeższych trendów. Podstawą minimalistycznej konstrukcji są mocne, solidne, a zarazem dyskretnie przymocowane do podłoża profile z antykorozyjnego aluminium malowanego proszkowo. Wytrzymała, stabilna w nawet najcięższych warunkach pogodowych konstrukcja jest oparciem dla najważniejszego elementu – regulowanego dachu z lameli, czyli płaskich, obrotowych listew. Prosty w obsłudze mechanizm pozwala na płynną regulację kąta nachylenia listew i kontrolowanie ilości słońca padające na taras.

MARANZA może być montowana na dwa sposoby: przyściennie albo wolnostojąco. Pergola jest elementem całorocznym, nie wymaga wykonywania żadnych zabiegów impregnacyjnych ani zabezpieczania w okresie jesienno-zimowym. W sprzedaży znajdują się modele w dwóch wyrazistych, uniwersalnych kolorach – antracytowym i białym.

zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza

Wyposażenie dodatkowe

Nowa pergola będzie jeszcze bardziej funkcjonalna, kiedy wzbogacisz ją o praktyczne dodatki w postaci rolowanych przesłon oraz ażurowych, metalowych ścianek z nieregulowanych lameli. Dodatkowe elementy będą izolować osoby odpoczywające na tarasie od chłodnego wiatru i zapewniać większą prywatność.

roleta-frontowa-maranza roleta-frontowa-maranza roleta-boczna-maranza roleta-frontowa-maranza

About Stefania Zielinska

Check Also

Jak zadaszyć przydomowy taras?

Odpoczynek w cieniu na tarasie to doskonały sposób na letni relaks. Przydomowy taras bez trudu …

Kategorie