Metalowe zadaszenie ogrodu – komfort i styl

Nowoczesny ogród to przestrzeń dopracowana w detalach. Aby w pełni móc cieszyć się latem, nie wystarczy zadbać o roślinność i ustawić na tarasowych deskach wygodne meble. Ogromny wpływ na funkcjonalność zewnętrznej strefy wypoczynkowej ma zadaszenie – element, dzięki któremu możesz odpoczywać na zewnątrz bez względu na pogodę. Klasyczne, drewniane pergole i zwijane markizy mają poważną konkurencję w postaci regulowanych zadaszeń wykonanych w całości z metalu. Czym charakteryzują się innowacyjne konstrukcje cieszące się w ostatnich sezonach ogromną popularnością? Sprawdź!

MARANZA i PERARA – komfort w każdą pogodę

Oczekiwania osób pragnących przekształcić swój ogród w funkcjonalną jadalnię albo salon spełnią modele MARANZA i PERARA zaprojektowane przez cenionego producenta Garden Space. Innowacyjne pergole wykonane są w całości z aluminium malowanego proszkowo. Podstawą konstrukcji są stabilne profile dyskretnie przymocowane do podłoża. Solidny stelaż jest oparciem dla najważniejszego elementu – dachu wykonanego z regulowanych lameli. Zastosowany mechanizm porównać można do żaluzji. Za pomocą prostego w obsłudze systemu manualnego możesz zmieniać kąt nachylenia listew, kontrolując tym samym ilość promieni słonecznych docierających na taras. Ułożone płasko listwy tworzą nieprzemakalne zadaszenie. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz opalać się w pełnym słońcu, czy będziesz delektować się przyjemnym cieniem. Pergole dostępne są w wielu wariantach różniących się wymiarami. Każdy model możesz kupić w dwóch uniwersalnych kolorach – białym oraz antracytowym.

zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-perara zadaszenie-tarasowe-perara

Zakup na lata

Nowoczesne pergole z logo Garden Space zbudowane są w całości z materiału, który doskonale radzi sobie w wymagającym, zewnętrznym środowisku – malowanego proszkowo aluminium. Możesz mieć pewność, że nowy element aranżacji zachowa swoją nienaganną formę przez wiele lat ekspozycji na czynniki zewnętrzne. Pergole z linii MARANZA mogą być dodatkowo poszerzone o ażurowe ścianki i rolowane przesłony.

zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza zadaszenie-tarasowe-maranza

About Stefania Zielinska

Check Also

Jak zadaszyć przydomowy taras?

Odpoczynek w cieniu na tarasie to doskonały sposób na letni relaks. Przydomowy taras bez trudu …

Kategorie