Posezonowe wyprzedaże – co warto kupić?

Jesień to czas wielkich wyprzedaży w sklepach  z wyposażeniem outdoorowym. Może warto wreszcie spełnić marzenie o stworzeniu przed domem stylowej strefy wypoczynkowej wyposażonej w dużą kanapę? Oto kilka najciekawszych pozycji z katalogów najlepszych producentów wyposażenia ogrodowego, które zainspirują Cię do zmian!

NARDO – luksusowy narożnik ogrodowy

Narożniki NARDO są kwintesencją trendów rządzących w modnych ogrodach. Surowe, niskie narożniki dodadzą Twojemu ogrodowi klasy. Efektowne meble przekształcą taras w piękny, urokliwy salon zapraszający domowników do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Co ważne, do produkcji mebli wykorzystano innowacyjne materiały o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne.

KOKON – błogi relaks

Głęboki, otulający KOKON odkryje przed Tobą całkiem nieznany dotąd wymiar przyjemności. Designerski, wyplatany z  technorattanu fotel podwieszany łączy w sobie wysoką funkcjonalność z dopieszczonym wzornictwem. Mebel może być montowany na dwa sposoby – bezpośrednio na haku przymocowanym do zadaszenia lub na stabilnym stojaku ze stali.

CANNES – kawałek raju

Cenisz naturalne aranżacje? W takim razie przypadną Ci do gustu komplety CANNES! Zestaw marki Vimine składa się z dwuosobowej, lekkiej kanapy, dwóch foteli oraz stolika kawowego. Wszystkie meble wyplatane są ręcznie z egzotycznego rattanu. W dekoracyjnych projektach wyraźnie widoczne są inspiracje stylem kolonialnym będącym mieszanką elegancji rodem z wiktoriańskiej Anglii z rzemieślniczą kulturą dawnych plemion afrykańskich i azjatyckich. Komplety CANNES wniosą do przydomowej przestrzeni odrobinę egzotyki.

About Stefania Zielinska

Check Also

Jak zadaszyć przydomowy taras?

Odpoczynek w cieniu na tarasie to doskonały sposób na letni relaks. Przydomowy taras bez trudu …

Kategorie