Tchnij życie w ogród na wiosnę!

Nie możesz doczekać się wiosny? Możesz w prosty sposób umilić sobie czas oczekiwania na cieplejsze dni! Okres jesienno-zimowy to doskonały moment na kupno nowych mebli ogrodowych i sprzętu. Właśnie teraz większość sklepów wyprzedaje produkty z zeszłorocznych kolekcji, aby zrobić w magazynach miejsce na tegoroczne nowości. Na jakie elementy wyposażenia outdoorowego warto się skusić? Sprawdź!

Salon na  świeżym powietrzu

Najwyższa pora pożegnać nadgryziony zębem czasu stół oraz niewygodne krzesła i zrobić w ogrodzie miejsce na luksusowy narożnik o modułowej budowie. Niekwestionowanym hitem na modnych tarasach są w ostatnich sezonach efektowne, modułowe kanapy wyplatane z technorattanu. Minimalistyczne, utrzymane w stonowanych barwach meble doskonale się prezentują oraz zapewniają komfort, jaki do tej pory był w  ogrodzie nieosiągalny. Co ważne, meble z kolekcji czołowych marek wykonane są w całości z materiałów, które nie niszczeją pod wpływem czynników zewnętrznych.

meble-ogrodowe-milano-ii

Stylowa huśtawka na mały taras

Na Twoim niewielkim tarasie brakuje miejsca na rozłożystą kanapę? Ograniczenia przestrzenne nie muszą oznaczać rezygnacji z wygody! Stworzyć optymalne warunki do kojącego relaksu na małym tarasie lub balkonie pomoże Ci jednoosobowa huśtawka. Podwieszany fotel w formie otulającego kokonu zachwyci każdego miłośnika leniuchowania na świeżym powietrzu oraz dzieci kochające bawić się na huśtawkach.

-kokon-royal

Podgrzej atmosferę!

Wieczorny chłód nie będzie zakłócał rodzinnego spotkania przy grillu, jeśli w pobliżu kącika jadalnianego ustawisz promiennik gazowy – wolnostojące urządzenie wytwarzające przyjemne ciepło. Proste  i bezpieczne w użyciu promienniki zasila ukryta w ich konstrukcji butla z gazem. Urządzenia ogrzewają powietrze i przedmioty, zapewniając wysoki komfort cieplny w każdą pogodę.

palenisko-gazowehttps://gardenspace.pl/palenisko-gazowe-kwadratowe-76cm-czarne

About Stefania Zielinska

Check Also

Jak zadaszyć przydomowy taras?

Odpoczynek w cieniu na tarasie to doskonały sposób na letni relaks. Przydomowy taras bez trudu …

Kategorie