Vimine – naturalnie do ogrodu

Meble są ukoronowaniem całego ogrodu. Starannie dobrane fotele, stoliki, krzesła i sofy pozwalają w pełni korzystać z dobrodziejstw zielonej strefy i podkreślają walory kompozycji. Profesjonaliści projektujący modne ogrody coraz śmielej i chętniej sięgają do naturalnych materiałów. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się w ostatnim czasie wyroby z rattanu – egzotycznego surowca pozyskiwanego z pni azjatyckich palm rotangowych. Wszystkim estetom szukającym niebanalnego, stylowego wyposażenia przedstawiamy kolekcję marki Vimine – nieszablonowe meble i dodatki inspirowane naturą.

W harmonii z Matką Naturą

meble-ogrodowe-cannes meble-ogrodowe-bordeaux meble-ogrodowe-lyon meble-ogrodowe-nime

Meble i akcesoria z logo Vimine wykonane są  z rattanu oraz drewna tekowego. W projektach dekoracyjnych krzeseł, kanap, foteli (w tym pięknych modeli bujanych), huśtawek, lampionów i donic wyraźnie widoczne są inspiracje stylem kolonialnym będącym mieszanką elegancji rodem z wiktoriańskiej Anglii i motywów charakterystycznych dla rzemieślniczej kultury dawnych plemion azjatyckich i afrykańskich. Gięte formy, niska konstrukcja, opływowe linie i dekoracyjność sprawiają, że każdy mebel jest przykuwającą wzrok dekoracją. Każdy egzemplarz dostępny jest w dwóch kolorach – naturalnym oraz białym o przecieranej strukturze.

Stylowe, ozdobne meble z rattanu goszczą nie tylko na werandach, tarasach i w altanach, ale również w urządzonych ze smakiem wnętrzach. Efektowne fotele, krzesła i lampy będą świetnie prezentować się w jadalni, salonie czy sypialni. Konstrukcja mebli jest lekka, więc idealnie sprawdzają się nawet na niewielkich przestrzeniach.

Ręczna robota

meble-ogrodowe-lyon-ii meble-ogrodowe-nancy meble-ogrodowe-lyon-i meble-na-balkon-versailles

Wybierając meble Vimine, wybierasz jakość. Każdy egzemplarz dostępny w sprzedaży wykonany jest w całości ręcznie z surowca pochodzącego z ekologicznych źródeł.

About Stefania Zielinska

Check Also

Dekoracje do modnego ogrodu

Twojemu tarasowi brakuje wyrazistości? Altana stojąca za domem jest mało przytulna? Możesz w prosty, tani …

Kategorie

Jak nazwac filmy na YouTube https://xann.pl/sitemap https://tubebox.pl/jaki-naroznik-do-ogrodu-wybrac-do-strefy-wypoczynkowej/