Technorattanowe meble w ogrodzie – dlaczego są tak popularne?

Kiedy przyjrzymy się ogrodom otaczającym domy prywatne oraz zewnętrznym strefom restauracji i hoteli, od razy zauważymy, że wśród wyposażenia tarasów królują meble z technorattanu. Czym nowoczesne tworzywo zaskarbiło sobie tak wielką przychylność miłośników odpoczynku w zaciszu swojego ogrodu? Sprawdź!

Przede wszystkim: trwałość

Technorattan łączy w sobie naturalne, ciepłe wykończenie charakterystyczne dla mebli z egzotycznego rattanu z bezwzględną trwałością innowacyjnych tworzyw sztucznych. Wyplatane z technorattanu meble celująco zdają egzamin w wymagającym, zewnętrznym środowisku. Syntetyczne „pędy” są odporne  na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak mróz, promieniowanie UV i woda.

meble-ogrodowe-bordeaux-iii

Wygoda

W ciasnej piwnicy lub garażu brakuje miejsca na przechowanie w okresie jesienno-zimowym wieloelementowego kompletu? Coroczny kłopot związany z zabezpieczeniem mebli ogrodowych jest już przeszłością! Technorattanowe meble mogą przezimować bezpośrednio na tarasowych deskach przykryte jedynie pokrowcem. Co więcej, syntetyczny rattan nie wymaga impregnacji.

meble-ogrodowe-cannes

Ekologia

Meble z technorattanu spełnią oczekiwania osób kierujących się w codziennym życiu dobrem środowiska naturalnego. Technorattan jest materiałem ekologicznym. Podczas jego produkcji nie uwalniają się żadne związki, które mogłyby zaszkodzić planecie. Co więcej, po nieprzeciętnie długim okresie użytkowania technorattanowe meble mogą zyskać drugie życie w procesie recyklingu.

meble-ogrodowe-filip-ii-

Design i komfort użytkowania

Wymieniając walory technorattanowych mebli, nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednym, niezwykle istotnym czynniku – wygodzie, jaką zapewniają. W katalogach marek wyposażenia outdoorowego znajdziesz wysokiej jakości, stylowe fotele, sofy, narożniki o modułowej budowie, ekskluzywne leżanki i oryginalne huśtawki, które zapewnią Ci komfort, jaki do tej pory był w ogrodzie nieosiągalny. Ponadto, każdy mebel z technorattanu jest przykuwającą wzrok ozdobą harmonijnie wtapiającą się w zieloną scenerię.

meble-ogrodowe-rapallo

About Stefania Zielinska

Check Also

Meble z rattanu hitem modnych ogrodów

Szukasz inspiracji do stworzenia efektownego, pięknego ogrodu? Znajdziesz je w katalogu marki Vimine! Producent wysokiej …

https://motogp.pl/rozmaitosci/jakie-dodatki-do-oc-warto-wybrac/125763/ https://www.naszrybnik.com/site/art/1-aktualnosci/0-/18287-kiedy-polisa-oc-odnowi-sie-automatycznie- https://lwowecki.info/automatyczne-odnowienie-polisy-oc-kiedy-tak-sie-dzieje/