Jak zadaszyć taras?

Chcąc wygodnie i komfortowo odpoczywać blisko domu warto zastanowić się, jak zadaszyć taras – zagadnienie to od lat podnoszone było przez licznych architektów i projektantów. Dzisiaj producenci dają nam gotowe rozwiązania. Jak zadaszyć taras, aby miejsce to pozwalało na relaks w cieniu? Oto kilka ciekawszych propozycji!

Zadaszenie PERARA Grey – odpowiedź na to, jak zadaszyć taras!

jak zadaszyc taras zadaszenie perara

Szukając odpowiedzi na pytanie: jak zadaszyć taras, warto zwrócić uwagę na nowoczesne pergole ogrodowe. Model PERARA Grey jest jedną z ciekawszych propozycji na polskim rynku. Lekka optycznie konstrukcja przyciąga wzrok i intryguje – wszystko za sprawą materiałów i funkcjonalności. Stelaż pergoli wykonano z elementów aluminiowych malowanych proszkowo – zastosowanie takiego tworzywa sprawia, że konstrukcja jest trwała, zabezpieczona przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Modułowa konstrukcja pergoli sprawia, że możliwy jest jej szybki montaż. Na uwagę zasługuje również stonowany kolor konstrukcji – pozwoli on na wpisanie pergoli w już istniejącą aranżację otoczenia.

Na szczycie pergoli PERARA znajduje się dach wykonany z aluminiowych listew. Listwy mogą obracać się wokół własnej osi, a ich pozycji decyduje użytkownik. W praktyce: całkowicie zamknięty dach skutecznie chroni przed słońcem, zapewnia cień, ale też… chroni przed deszczem! Maksymalne obciążenie sięga 80kg/m2.

Jak zadaszyć taras lub miejsce wypoczynkowe? Dzięki pergoli PERARA Grey nie musimy już zastanawiać się, jak podnieść nasz komfort w ogrodzie. Nowoczesne pergole aluminiowe pozwolą nam na czerpanie z lata pełnymi garściami!

Jak zadaszyć taras? Pomoże pergola MARANZA Grey!

zadaszenie tarasowe maranza

Wypoczynek na tarasie to najlepszy sposób na relaks po długim i pełnym wyzwań dniu. Ważne jest, aby taras czy ogród zaaranżowane były zgodnie z naszymi potrzebami. Jak zadaszyć taras, aby skutecznie ochronić się przed silnym słońcem? Pomoże w tym zadaszenie MARANZA Grey.

Nowoczesne zadaszenie tarasu MARANZA Grey pozwoli na skuteczną ochronę nie tylko przed promieniowaniem słonecznym, ale również przed silniejszymi podmuchami wiatru czy nawet deszczem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań pergola sprawi, że pogoda nie będzie już przeszkodą do spędzania czasu na zewnątrz. Konstrukcja pergoli MARANZA wznoszona jest z aluminiowych elementów. Dzięki malowaniu proszkowemu możemy być pewni, że elementy te będą zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Konstrukcja posiada zintegrowany system odprowadzania wody.

Dach pergoli ogrodowej MARANZA Grey wykonano z aluminiowych elementów ruchomych. Listwy mogą obracać się wokół własnej osi, dzięki czemu użytkownik sam decyduje o ich ułożeniu.

Jak zadaszyć taras? Wykorzystaj dodatki dla pergoli!

zadaszenie tarasowe maranz

Czy wiesz, że producenci zadaszenia tarasowego proponują nam również liczne dodatki, dzięki którym wypoczynek na tarasie czy w ogrodzie stanie się jeszcze przyjemniejszy? Przykładem jest roleta frontowa MARANZA. Dzięki rolecie możliwe jest odpoczywanie w komfortowym cieniu, z dala od wścibskich spojrzeń sąsiadów czy przechodniów. Materiał z którego wykonano roletę jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci, odporny na pojawianie się pleśni. Prezentowana przędza tekstylna posiada gęsty splot, co znacząco zmniejsza ryzyko ścierania, uszkodzeń mechanicznych czy rozdarcia. Tkaninę zabezpieczono przed działaniem promieniowania słonecznego przez co na długi czas zachowa swój oryginalny, piękny kolor. Dzięki nowoczesnym zadaszeniom z dodatkami nie będziemy się już zastanawiać jak zadaszyć taras – pozwolą nam one na wykorzystanie wspaniałej pogody do maksimum!

About Stefania Zielinska

Check Also

Jak zadaszyć przydomowy taras?

Odpoczynek w cieniu na tarasie to doskonały sposób na letni relaks. Przydomowy taras bez trudu …

Kategorie