Meble z metalu – rozwiązania do nowoczesnego ogrodu

Ogrody otaczające nowo powstałe domy urządzane są z nie mniejszą dbałością niż wnętrza. Starannie wypielęgnowane rośliny, równy trawnik, efektowne i praktyczne tarasy kilkupoziomowe, oświetlenie i zabudowy chroniące przed nadmiernym słońcem i opadami tworzą harmonijną, zachwycającą całość. Ważnym etapem aranżowania przydomowej strefy relaksu jest skompletowanie mebli. W najświeższe trendy doskonale wpiszą się meble z metalu.

Luksus w ogrodowym wydaniu

Kompletując wyposażenie do ogrodu, warto odejść od utartych schematów. Klasyczne krzesła i składane leżaki zastąp wyjątkowym kompletem wypoczynkowym, który wniesie do ogrodu zupełnie nową jakość. Ogromną popularnością cieszą się w tym sezonie meble wypoczynkowe o modułowej budowie. Ekskluzywne narożniki z aluminiową podstawą niewiele różnią się od kosztownych kanap zdobiących dopieszczone salony. Komfortowe meble składają się z lekkich komponentów, które możesz zestawiać ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Kilka szybkich ruchów wystarczy, żeby przestronny narożnik zmienić w dwuosobową leżankę. Dopełnieniem kompletu wypoczynkowego będą regulowane leżaki wykonane z tego samego materiału oraz komplet jadalniany. Minimalistyczne, surowe meble z aluminium stworzą z tętniącą życiem zielenią zachwycający, uzupełniający się duet.

meble-ogrodowe-imola meble-ogrodowe-monza zestaw-ogrodowy-grado

Meble aluminiowe Zumm – meble na lata

Meble metalowej cenionej marki Zumm będą  w nienagannym stanie służyć w ogrodzie przez wiele lat. Aluminium łączy w sobie lekkość z bezwzględną odpornością na czynniki zewnętrzne. Malowane proszkowo meble nie będą niszczeć pomimo ekspozycji na wodę, skrajne temperatury i promieniowanie UV. Ponadto, odporny metal nie wymaga impregnowania ani odnawiania jego koloru. Usunięcie zabrudzeń z kompletu nie przysparza żadnych trudności.

meble-ogrodowe-filip-ii meble-ogrodowe-parma-ii meble-ogrodowe-rondo

 

About Stefania Zielinska

Check Also

Jak zadaszyć przydomowy taras?

Odpoczynek w cieniu na tarasie to doskonały sposób na letni relaks. Przydomowy taras bez trudu …

Kategorie