Rattan w ogrodzie

Wiosna zbliża się wielkimi krokami! Nadejście nowego sezonu to doskonała okazja, aby odświeżyć nieco przydomową przestrzeń i tchnąć w nią życie. Inspiracji do stworzenia pięknego, przesiąkniętego naturalnym ciepłem ogrodu warto szukać w katalogu marki Vimine. Jakie pozycje są szczególnie godne uwagi? Sprawdź!

Zestaw CANNES – rajskie wakacje  dla każdego

Zestaw CANNES składa się z czterech komponentów: niewielkiej, dwuosobowej sofy, dwóch foteli oraz niewielkiego, okrągłego stolika. Meble z tej linii charakteryzują się płynną linią, dekoracyjną formą i lekkością. Niska konstrukcja w połączeniu z idealnym wyprofilowaniem zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Wszystkie komponenty zestawu wyplatane są z rattanu, czyli egzotycznego surowca pozyskiwanego z giętkich pni palm rotangowych. Meble proponowane przez markę Vimine dostępne są w dwóch odcieniach – naturalnym oraz białym. Co ważne, każdy mebel wyplatany jest ręcznie.

meble-ogrodowe-cannes meble-ogrodowe-cannes

NICE – relaks dla wymagających

Na Twoim niewielkim tarasie brakuje miejsca na kilkuelementowy komplet mebli? Ograniczenia przestrzenne nie muszą oznaczać rezygnacji z komfortu! Tam, gdzie zestawy wypoczynkowe nie zdają egzaminu, doskonale sprawdzi się fotel NICE – designerska, jednoosobowa huśtawka. Mebel pełni podwójną funkcje: komfortowego wyposażenia oraz przykuwającej wzrok dekoracji. Jednoosobowy, głęboki fotel może być montowany na dwa sposoby – na mocnym, stabilnym stelażu z aluminium albo bezpośrednio na haku przymocowanym do zadaszenia lub gałęzi drzewa. Rattanowy mebel stworzy piękną całość z tętniącą  życiem zielenią.

meble-ratanowe-nice meble-ratanowe-nice

NIMES I – lato staje się piękniejsze!

Zestaw NIMES I to must have w ogrodzie każdego, kto ceni sobie rodzinne spotkania przy grillu. Ustawiając w sercu ogrodu komplet składający się z tekowego, solidnego stołu NIMES oraz ośmiu krzeseł DINAN, stworzysz atrakcyjną i funkcjonalną jadalnię.

meble-ogrodowe-nimes-i

About Stefania Zielinska

Check Also

Niebanalnie zaaranżowany taras przy domu!

Nie musimy wyjeżdżać daleko poza miasto, aby cieszyć się bliskością zieleni i natury. Przydomowy taras …

Kategorie