Technorattanowe meble – dlaczego warto?

Meble ogrodowe wyplatane z technorattanu od kilku sezonów królują w modnych, starannie urządzonych ogrodach. Stylowe, wyplatane z syntetycznego materiału kanapy, sofy i krzesła pokochali zarówno miłośnicy wylegiwania się w zaciszu własnego ogrodu, jak i przedsiębiorcy prowadzący swoje firmy w branży HoReCa. Dlaczego technorattanowe meble są tak popularne? Sprawdź!

Przede wszystkim: jakość

Największym walorem mebli technorattanowych bez wątpienia jest ich bezkompromisowa jakość. Syntetyczny materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak opady, mróz, wysoka temperatura i promieniowanie UV. Technorattan składa się ze zwartych, nieporowatych włókien, które nie chłoną wody ani zanieczyszczeń. W efekcie utrzymanie ich w nieskazitelnej czystości jest dziecinnie proste! Osoby mające na swojej posesji technorattanowe meble mogą zapomnieć o czasochłonnej impregnacji i stosowaniu zabezpieczeń w okresie jesienno-zimowym.

meble-rattanowe-cannes meble-rattanowe-cannes

Design

Mówiąc o walorach mebli z technorattanu, nie sposób nie wspomnieć o ich zachwycającej estetyce. W katalogach czołowych marek znajdziesz luksusowe sofy, narożniki o modułowej budowie, ekskluzywne leżanki, komfortowe fotele i jednoosobowe huśtawki, które wniosą do przydomowej przestrzeni szyk i klasę. W meblach technorattanowych, naturalne, pożądane w ogrodzie wykończenie zderza się z minimalistyczną, dopieszczoną formą.

meble-ogrodowe-asti meble-ogrodowe-asti

Ekologia

Meble z technorattanu spełnią oczekiwania wszystkich osób, którym dobro środowiska naturalnego nie jest obojętne. Podczas ich wytwarzania, a następnie użytkowania nie wydzielają się żadne związki, które mogłyby negatywnie wpłynąć na organizmy żywe. Ponadto, technorattanowe meble charakteryzują się nieprzeciętnie długą żywotnością (nawet do 25 lat). Nadgryziony zębem czasu komplet może zyskać drugie życie w procesie recyklingu.

meble-ogrodowe-bordeaux-iii meble-ogrodowe-bordeaux-iv

 

About Stefania Zielinska

Check Also

Jak zadaszyć przydomowy taras?

Odpoczynek w cieniu na tarasie to doskonały sposób na letni relaks. Przydomowy taras bez trudu …

Kategorie